<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=789124568524078&ev=PageView&noscript=1"/>
Rekomendacja Zakładu Żywienia i Suplementacji Akademii Wychowania Firycznego
Co nowego

Dietetyczne Grillowanie - Ebook z przepisami

Lubicie grillować? Szukacie nowych przpeisów na grilla? Z okazji zbliżającej majówki przygotowałem dla was Ebook z dietetycznymi przepisami na grilla :) 

Omlet ze szpinakiem, mozzarellą i pomidorkami koktajlowymi

Przepis na omlet ze szpinakiem, mozzarellą i pomidorkami koktajlowymi

Jak budować odporność - Witamina C

Witamina C, czyli kwas askorbinowy jest substancją, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania człowieka. Pełni ona liczne funkcje w organizmie, a jej niedobór może mieć poważne konsekwencje. Ludzie, w przeciwieństwie do większości zwierząt i roślin, nie potrafią wytworzyć jej samodzielnie. Dlatego tak ważne jest dostarczenie odpowiedniej dawki witaminy C z pożywieniem lub w postaci suplementu.

Dieta wspierająca płodność- kompleksowy program żywieniowy dla kobiet

Niepłodność jest to stan, w którym zachodzi niemożność zajścia w ciążę pomimo rocznego współżycia seksualnego z przeciętną częstotliwością 3–4 stosunków tygodniowo, bez stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych. Odpowiednia dieta to warunek zdrowia i dobrego samopoczucia, ale także czynnik wpływający na płodność. Jeśli starasz się o dziecko, warto zastanowić się, czy menu na twoim stole sprzyjać będzie poczęciu i prawidłowemu rozwojowi ...

Diety wegetariańskie- kompleksowe programy żywieniowe dla kobiet i mężczyzn

Liczba osób, które decydują się na ograniczenie lub całkowite wykluczenie mięsa ze swojej diety ciągle rośnie. Bycie wegetarianinem wymaga jednak dużej wiedzy o tym, jak komponować posiłki, by uniknąć niedoborów składników odżywczych. W związku tym w sklepie diet pojawiła się kolejne dieta wegetariańska, dla kobiet jak i mężczyzn.

 

Pizza z szynką i warzywami na patelni

Przepis na domową pizze z patelni

Światowy Dzień Zdrowia - 07.04.2021r.

Ruch zastąpi prawie każdy lekpodczas gdy wszystkie lekarstwa razem wzięte nigdy nie zastąpią ruchu” – mawiał w XVI wieku Wojciech Oczko. Ów królewski medyk poświęcił się badaniom właściwości leczniczych polskich wód mineralnych i wpływu ćwiczeń fizycznych na ciało człowieka.

Żywienie w baseballu

Baseball jest grą zespołową, w której przeważa praca mieszana: szybkościowa-siłowa oraz wytrzymałościowa. Gracze tych dyscypliny muszą poruszać się z wielką szybkością po boiskach oraz dysponować wielką siłą oraz wytrzymałością, zwłaszcza jeśli ich mecze z powodu remisu bardzo się przeciągają w czasie. Wydatki energetyczne oraz starty wynikające z utraty potu, szczególnie w okresie letnim są ogromne. A więc w przypadku tej ...

Dieta w cukrzycy ciążowej - kompleksowy program żywieniowy dla kobiet zmagających się z cukrzycą ciążową

Coraz więcej kobiet w ciąży zmaga się z tzw. cukrzycą ciążową. Choroba ta dotyka niemal co dziesiątą ciężarną. Nieleczona może być groźna zarówno dla matki, jak i dla dziecka.
W leczeniu cukrzycy ciążowej kluczową rolę odgrywa zmiana nawyków żywieniowych. Ciężarna powinna stosować tzw. dietę cukrzycową dla kobiet w ciąży W związku tym w sklepie diet pojawiła się kolejne dieta, jakim ...

Święta Wielkanocne 2021

W imieniu własnym życzę Wszystkim, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.

Back

POKAŻ