Bieg uliczny „Bełchatowska Piętnastka” to jeden z najstarszych biegów w regionie łódzkim, którego pierwsza edycja odbyła się w 1983 roku. Celem wydarzenia było propagowanie biegania, zdrowego stylu życia, zasad "fair play", integracja środowiska biegaczy.

Organizator imprezy przygotował dwa biegi. Na dystansie 5 i 15 kilometrów. Każdy uczestnik imprezy otrzymał medal po zakończeniu wyścigu. Po sportowych zmaganiach dla wszystkich czekał regeracyjny posiłek oraz rozdanie nagród. 

Podczas imprezy można było również skorzystać z pomiaru i analizy masy składu ciała i konsultacji dietetycznych. Przeprowadzany był również krótki wywiad zdrowotno-żywieniowy, prezentowany był przykładowy program żywieniowy, jaki otrzymują pacjenci na wizycie oraz można było mi zadać parę pytań.

Uczestnicy imprezy z skorzystali z badania i bezpłatnej konsultacji dietetycznej :). Atmosfera podczas wydarzenia była przyjacielska :) Bardzo dziękuję za możliwość przeprowadzenia konsultacji dietetycznych  w takim miłym i sympatycznym szerokim gronie :)

Bardzo dziękuję Wszystkim za zainteresowanie tym wydarzeniem i przybycie oraz oczywiście dziękuje Panu Adamowi Kieruzelowi i Miesjkiemu Centrum Sportu w Bełchatowie za możliwość przeprowadzenia konsultacji dietetycznych :)