Partnerzy
https://www.alablaboratoria.pl/
tel. (0 22) 349 60 60
ul. Stępińska 22/30
00-739 Warszawa

Bezpłatna konsultacja dietetyczna wraz analizą wyników badań nadwrażliwości pokarmowej FoodProfil

Jedna z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych w skład której wchodzi 50 laboratoriów, w których wykonywanych jest ponad 35 mln badań rocznie. W całym kraju prawie 2500 podmiotów leczniczych współpracuje z ALAB laboratoria. Świadczy usługi dla: publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, szpitali, prywatnych praktyk lekarskich, klientów indywidualnych oraz jednostek prowadzących badania kliniczne. ALAB laboratoria posiada również ogólnopolską sieć ponad 300 punktów pobrań– placówek medycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych oraz pacjentów kierowanych od kontrahentów medycznych

http://www.belsport.pl
tel. 509 729 341

BELsport.pl funkcjonuje od 2010 roku i jest jedynym lokalnym, sportowo-informacyjnym serwisem działającym na terenie Bełchatowa i regionu. Każdego dnia publikujemy informacje, relacje, fotoreportaże, czy wywiady o tematyce sportowej, dotyczące lokalnej społeczności.

https://www.cosinus.pl/belchatow
tel. 44 633 18 59
Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

Bezpłatna nauka

Szkoła Cosinus to ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych z możliwością zdobycia nowego, ciekawego zawodu – zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w dorosłość, jak i osobom, które chcą podnosić swoje kwalifikacje.

Szkoła Cosinus w Bełchatowie została założona z myślą o osobach pragnących zwiększyć swoje umiejętności i szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w wybranym przez siebie zawodzie. Słuchacze mają do wyboru szeroki wachlarz możliwości edukacyjnych.

http://dreambody.studio/
tel. 609 284 929
Lipowa 1C
97-400 Bełchatów

Rabat uzgadniany indywidualnie

EMS Dream Body- Studio Bełchatów to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy szukają zastrzyku pozytywnej energii w samym sercu naszego miasta. EMS Dream Body- Studio Bełchatów to nie tylko przestrzeń do treningów, ale możliwość walki o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i kondycję.

EMS Dream Body- Studio Bełchatów to także jedyne takie miejsce w Bełchatowie, w którym trening personalny zyskuje nowy wymiar. Za sprawą nowoczesnej technologii EMS staje się on łatwiejszy, krótszy i maksymalnie efektywny!

W EMS Dream Body- Studio Bełchatów czeka na Was profesjonalnie wyposażona sala treningowa, a doświadczona kadra, która pozostaje wyłącznie do Waszej w dyspozycji.

Profesjonalna kadra w EMS Dream Body- Studio Bełchatów będzie towarzyszyć Wam na każdym etapie waszej drogi o lepszą jakość życia. Możecie liczyć na profesjonalne wsparcie w chwilach zwątpienia, bezustanną motywację i prawdziwy doping.

EMS Dream Body- Studio Bełchatów chce przede wszystkim uświadomić i pokazać Wam że Wy też możecie pokochać sport i nauczyć nowego, zdrowszego stylu życia.

https://zdrowegeny.pl/
tel. 22 123 95 55
Aleja Prymasa Tysiąclecia 79a
01-242 Warszawa

RABAT: 10 % 10 % rabatu na wszystkie badania na platformie zdrowegeny.pl z kodem KSCIECH10

Zdrowegeny.pl to największa w Polsce, niezależna platforma diagnostyczna skupiającą ofertę badań największych i najlepszych laboratoriów w Polsce. Ułatwiamy dostęp klientom do wyspecjalizowanych i nowoczesnych badań. U nas uzyskasz profesjonalną wiedzę przed zakupem skomplikowanych badań, wykonasz badanie taniej, a także skonsultujesz wynik badania ze specjalistami medycznymi. Obsługujemy kilkanaście tysięcy pacjentów rocznie oraz umożliwiamy wykonanie badania w prawie 500 punktach pobrań w całej Polsce.

Zdrowegeny.pl sp. z o.o. jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą i została wpisana przez Wojewodę Mazowieckiego do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem księgi 000000200611 (na podstawie art. 104 ust. 1 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2016r. poz. 1638 z późn. zm.).

POKAŻ